Звернення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського та Богодухівського з приводу обстріла міста Харкова

06 октября 2023 г.
Улюблені о Господі отці, братія, сестри, вірні Харківській єпархії Української Православної Церкви та мешканці міста Харкова.

Дозвольте від себе особисто та від повноти Харківської єпархії Української Православної Церкви виразити Вам молитовне співчуття з приводу обстрілу житлових будинків у районах міста Харкова.

У ці дні скорботи і сугубої молитви за упокій душ ні в чому не повинних людей, коли тільки людиноненависницька і злочинна воля могла призвести до такого злочину і удар проти мирних жителів нашого міста, ми з надією уповаємо на милосердя Спасителя Господа і зміцнюємося священними словами, що «Бог же не є Богом мертвих, а живих, бо всі в Нього живуть.» (Лк. 20:38).

Духовенство і віруючі Харківської єпархії Української Православної Церкви з молитвою та упованням на Бога моляться про відновлення миру та єдності в Україні.

Нехай Господь вселить душі новопреставлених рабів Своїх у Небесні оселі і ми віруємо, що Харків відродиться і буде ще кращим містом у майбутньому.

З любов'ю про Господа та з архіпастриським благословенням,

/ОНУФРІЙ/
МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ ТА БОГОДУХІВСЬКИЙ
Опубликована: 06 октября 2023 г.