Священнослужитель Харківської єпархії звершив відспівування військового Збройних сил України

04 декабря 2023 г.
4 грудня 2023 року у понеділок 27-ї неділі по П’ятидесятниці у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці настоятель храму Вознесіння Господня міста Люботин ієрей Іоанн Сушняк звершив відспівування військового Збройних Сил України солдата Олексія Володимировича Кормілець, котрий загинув на полі бою під час мінометного обстрілу в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.
Його бойовий шлях розпочався з 2 січня цього року, воїн служив водієм десантно-штурмового відділення 11 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону військової частини.
Олексій закінчив гімназію № 1, потім – професійно-технічне училище за спеціальністю автослюсар. З початку війни був волонтером і активно допомагав воїнам на передовій. За покликом серця став на захист рідної країни.
Сиротою залишилася дев’ятирічна донька Єва, у безутішному горі батьки й дружина Олексія. Ми поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами і підтримуємо вас у гірку годину скорботи.
Дякуємо кожному воїну, завдяки кому Україна вистояла і продовжує гідно відстоювати вільне майбутнє держави. За кожен виборений метр, за кожен крок, який наближає нашу Перемогу.
Герої не вмирають. Ми не забудемо. Ми не пробачимо.
Похорони Героя пройшли на Алеї Слави міста Люботин.
Вічна слава і світла пам’ять Герою.
Опубликована: 05 декабря 2023 г.

Ієрей Иоанн Ярославович Сушняк
Єпархія сьогодні