05 октября 2017 І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви»
З благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодуховського Харківська духовна семінарія ім. святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова проводить І Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання богослов’я та історії Церкви» (до 1900-річчя преставлення святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова (98-117)). Конференція відбудеться 5-го жовтня 2017 року в будинку Харківської духовної семінарії за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 8 (на території Свято-Покровського монастиря). До участі запрошуються викладачи, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів і вихованців духовних шкіл.

Напрями роботи конференції:

Секція 1. Ім’я і слово апостола Іоанна Богослова.

Секція 2. Питання православного навчання та виховання (історичний аспект і сучасність).

Секція 3. Церковна історія (здобутки і виклики часу).

Секція 4. Філософсько-богословська думка в Україні (погляд скрізь віки).

Секція 5. Християнська культура (церковна музика, живопис, література).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Заявки та тези доповідей для участі в конференції приймаються до 25 вересня 2017 р. на e-mail: conference_khds@ukr.net.

Лист-запрошення