19 о почислении за штат иерея Эдгара (Эдуарда) Корсака

31 августа 2017
Нашим визначенням від 31 серпня 2017 року ієрей Едгар (Едуард) Алейзович КОРСАК звільняється від обов'язків настоятеля храму великомученика Георгія Побідоносця Харківської єпархії Української Православної Церкви с. Павлівка, Богодухівського району, Харківської області та від обслуговування храму Воздвиження Хреста Господнього Харківської єпархії Української Православної Церкви с. Кручик, Богодухівського району, Харківської області і пораховується за штат Харківської єпархії з правом переходу до іншої єпархії Канонічної Православної Церкви.
У випадку не надходження від Правлячого Архієрея іншої єпархії в тримісячний термін запиту на відпускну грамоту ієрея Едгара (Едуарда) Алейзовича КОРСАКА, буде розглянуте питання про його заборону в священнослужінні.

/ОНУФРІЙ/

МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ

Крестовоздвиженский храм, який будується, с. Кручик
Георгиевский типовий храм, с. Павловка