49 о привлечении к послушанию при отделе по делам казачества клириков Харьковской епархии

15 октября 2018
Нашим визначенням від 15 жовтня 2018 року до послуху при Відділі у справах козацтва Харківської єпархії з метою удосконалення роботи залучаються наступні священнослужителі:
протоієрей Сергій ДАММАНС, настоятель релігійної громади Смоленської ікони Божої Матері м. Харкова;
ієрей Олександр МАЗЕПА, клірик релігійної громади ікони Божої Матері «Відрада «Втішання» м. Харкова;
ієрей Сергій КАЗІМІР, клірик Трьохсвятительського храму м. Харкова;
ієрей Костянтин РЕВА, клірик храму Жон-Мироносиць м. Харкова;
ієрей Миколай РОШКО, клірик Свято-Миколаївської релігійної громади сел. Руська Лозова Дергачівського району.
Відповідальному за діяльність Відділу у справах козацтва Харківської єпархії протоієрею Сергію СКУБЧЕНКУ доповісти вищезазначеним священнослужителям про їх обов'язки.

/ОНУФРІЙ/

МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ