12 о почислении за штат иерея Тимофея Борисовского

20 февраля 2019
Нашим визначенням від 20 лютого 2019 року ієрей Тимофій Володимирович БОРИСОВСЬКИЙ звільняється від обов'язків настоятеля Свято-Катеринівської релігійної громади Харківської єпархії Української Православної Церкви села Катеринівка Сахновщанського району Харківської області і від обслуговування релігійної громади храму ікони Божої Матері Семистрільна Харківської єпархії Української Православної Церкви селі Дубові Гряди Сахновщанського району Харківської області та пораховується за штат Харківської єпархії Української Православної Церкви з правом переходу до іншої єпархії Канонічної Православної Церкви згідно власного прохання.
У випадку не надходження в тримісячний термін від Правлячого Архієрея іншої єпархії Канонічної Православної Церкви запиту на відпускну грамоту ієрея Тимофія Володимировича БОРИСОВСЬКОГО, буде розглянуте питання про його заборону в священнослужінні.

/ОНУФРІЙ/

МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ