18 О переводе иерея Даниила Голенко

23 сентября 2020
Нашим визначенням від 23 вересня 2020 року ієрей Данило Володимирович ГОЛЕНКО звільняється від обов'язків настоятеля Свято-Миколаївської релігійної громади Харківської єпархії Української Православної Церкви с. Калантаїв Краснокутського р-ну, обслуговування Костянтино-Оленівської релігійної громади Харківської єпархії Української Православної Церкви с. Костянтинівка Краснокутського р-ну, каплиці на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Харківської єпархії Української Православної Церкви с. Ковалівка Краснокутського р-ну та призначається настоятелем Свято-Покровської релігійної громади Харківської єпархії Української Православної Церкви сел. Манченки Харківського району.
З обов'язком поставити до відома місцевого Благочинного.

/ОНУФРІЙ/
МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ

Николаевский типовий храм, с. Колонтаев
Константино-Еленинский типовий храм, пос. Константиновка