432 О переводе иерея Романа Полтавского

22 июля 2022
Нашим визначенням від 22 липня 2022 року ієрей Роман Миколайович ПОЛТАВСЬКИЙ звільняється від обов'язків настоятеля Свято-Миколаївської релігійної громади Харківської єпархії Української Православної Церкви села Калантаїв Богодухівського району з обов'язком обслуговування Костянтино-Оленівської релігійної громади Харківської єпархії Української Православної Церкви села Костянтинівка Богодухівського району й каплиці на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Харківської єпархії Української Православної Церкви села Ковалівка Богодухівського району та призначається настоятелем релігійної громади Різдва Богородиці Харківської єпархії Української Православної Церкви села Губарівка Богодухівскього району Харківської області.

З обов'язком поставити до відома місцевого Благочинного.

/ОНУФРІЙ/
МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ