80 О переводе иерея Леонтия Завгороднего

15 марта 2023
Нашим визначенням від 15 березня 2023 року ієрей Леонтій Анатолійович ЗАВГОРОДНІЙ звільняється з кліру релігійної громади Різдва Богородиці Харківської єпархії Української Православної Церкви міста Дергачі Дергачівської територіальної громади Харківського району Харківської області та призначається настоятелем релігійної громади Свято-Різдва Христового Харківської єпархії Української Православної Церкви село Максимівка Богодухівської територіальної громади Богодухівського району Харківської області й до обслуговуванням релігійної громади Святителя Миколая Харківської єпархії Української Православної Церкви село Крисине Богодухівської територіальної громади Богодухівського району Харківської області.
З обов'язком поставити до відома місцевого Благочинного.

/ОНУФРІЙ/
МИТРОПОЛИТ ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ