Митрополит Онуфрій виступив на нараді в Харківській облдержадміністрації

04 марта 2014 г.
4 березня митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій виступив на нараді адміністративно-господарського активу Харківської області. Високопреосвященніший владика підкреслив, що зараз Україна переживає особливі випробування і висловив упевненість, що тільки в єдності та повазі можна побудувати прекрасну країну: «У тих випробуваннях, які проходить наш народ, церква завжди була і буде з ним, ми згадуємо про тих людей, які невинно постраждали в Києві та різних містах. Церква завжди молиться за єдину Україну - цільну, соборну, щоб в Україні всі жили в мирі та злагоді, щоб всі любили і поважали один одного».
Митрополит Онуфрій висловив подяку Михайлу Добкіну за спільну роботу протягом останніх 4 років і привітав Ігоря Балуту з призначенням на пост губернатора Харківської області.
За матеріалами сайту: http://kharkivoda.gov.ua.
Опубликована: 04 марта 2014 г.