twitter.rss

Молоде поповнення склало військову присягу

05 декабря 2009 г.
В Академії внутрішніх військ МВС України 5 грудня 2009 року відбулося свято – урочисте складання Військової присяги молодими солдатами осіннього призову 2009 року, які проходять службу в батальйоні забезпечення навчального процесу. На урочистості прибули запрошені високоповажні гості: керівництво району, священнослужителі, ветерани, рідні та близькі молодих солдат.
Свято розпочалось із додержанням усіх притаманних такій події військових ритуалів: внесення Бойового прапору Академії, приведення до Військової присяги, виконання Державного Гімну України та освячення тепер уже повноправних вояків на гідне служіння Україні настоятелем Свято-Казанського храму протоієреєм отцем Михайлом Богачовим, до речі також випускником нашого навчального закладу.
З важливою подією в їхньому житті винуватців свята привітав начальник Академії генерал-лейтенант Степан Тимофійович Полторак та побажав їм успіхів у службі та навчанні, а також здоров’я, щастя та добробуту усім присутнім. Від імені батьків слово було надано матері молодого солдата - Вовк Антоніні Володимирівні, яка висловила слова щирої вдячності командуванню Академії та особисто начальнику – генерал-лейтенанту Полтораку Степану Тимофійовичу - за чуйне, уважне відношення до курсантів, створення належних умов служби та побуту та висловила впевненість у тому, що на час строкової військової служби юнаки опинились в надійних руках. Крім того, схвильована урочистістю мати дала батьківську настанову від імені усіх батьків – бути справжніми захисниками Батьківщини, боронити її мирне небо та золоті поля пшениці. Молодий солдат Денис Вовк, який щойно прийняв військову присягу - привітав товаришів по зброї з прийняттям військової присяги та від імені молодого поповнення запевнив усіх присутніх у тому, що з честю та гідністю нестиме з товаришами відповідальне та почесне звання військового правоохоронця.
Під час мітингу за пропозицією начальника Академії було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Героїв пам’ять про загиблих в роки Великої Вітчизняної війни вихованців училища, а їх нараховується 45 чоловік.
Серед 36 юнаків, які стали повноправними членами військового колективу Академії внутрішніх військ є представники Харківської та Донецької областей.
З святом Вас, солдати військ правопорядку !

Офіцер групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Академії ВВ МВС України старший лейтенант Інна Полторак
фото майора Анатолія Желаго
 
Протоиерей Михаил Юрьевич Богачёв 
 
технические вопросы
вход
Логин:
Пароль:
Вход
Харьковская епархия © 2009–2022
OrthodoxDesignStudio © 2009–2022