На базі ХДС відбулося засідання методичної кафедри для вчителів, які забезпечують навчання з предмета «Православна культура Слобожанщини»

29 марта 2017 г.
29-го березня 2017 року за благословенням Високопреосвященійшого Онуфрія, митрополита Харьківського и Богодухівського на базі ХДС відбулося засідання методичної кафедри для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів м. Харкова та Харківської області з предмета варіативної складової робочих навчальних планів (курс за вибором) «Православна культура Слобожанщини».

Другий (інформаційно-пізнавальний) та третій (підсумковий) блок засідання було проведено в актовому залі Харківської духовної семінарії. У засіданні взяли участь начальник методичного відділу заочного (дистанційного) навчання Інституту післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання Татаринов М. В., перший проректор Харківської духовної семінарії протоієрей Валентин Ковальчук, викладачі Харківської духовної семінарії протоієрей Сергій Скубченко, Лебедєв Д.В. та протоієрей Федір Воскобойніков, цільова група вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів м. Харкова та Харківської області, які навчають предмета «Православна культура Слобожанщини».

Метою засідання було ознайомлення цільову групу вчителів загальноосвітніх навчальних закладів різних типів м. Харкова та Харківської області з сучасними питаннями побудови науково-методичної та дидактичної складових курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини» (варіативний компонент).

У ході обговорення розглядалися питання щодо проблем розвитку капеланства у діяльності Православної Церкви, розвитку православної духовної музики, особливостей діяльності Православної Церкви в роки Другої світової війни та діяльності сектантських організацій. Після змістовних доповідей для учасників засідання методичної кафедри було проведене вихідне анкетування. На закінчення всім учасникам засідання протоієреем Валентином Ковальчуком були вручені пам'ятні подарунки.
Опубликована: 30 марта 2017 г.

Протоієрей Валентин Николаевич Ковальчук
Протоієрей Федор Владимирович Воскобойников