Відбулася місіонерська літургія для людей з обмеженнями

15 октября 2017 г.
З благословення митрополита Харківського та Богодухівського Онуфрія у неділю 15 жовтня 2017 року, в Міжнародний день білої тростини, який покликаний привернути увагу до проблем людей з вадами зору, в нижньому храмі Благовіщенського кафедрального собору м. Харкова відбулася коментована місіонерська літургія.

Під час служби священик пояснював присутнім не тільки, що саме відбуватиметься, а й зміст цих дій. Під час служби Божої молилися й вихованці навчально-виховного комплексу ім. Короленка, де навчаються діти з вадами зору, представники організації інвалідів війни, незрячі харків'яни та люди з вадами слуху. А також для глухих людей здійснювалося дублювання служби православною молоддю на чолі з вихованцем 1 класу Харківської духовної семінарії Сергієм Векличем.

Після служби за чаєм відбувся обмін враженнями. Присутні висловили побажання, щоб такі служби проводились частіше. Співробітник відділу соціального служіння Харківської єпархії Ігор Шрамко подякував митрополиту Онуфрію, отцям Йосипу Деньковичу, Федору Воскобойникову, Ігорю Мусієнку, Микиті Тулупу та всім іншим за підготовку та звершення коментованої місіонерської літургії
Опубликована: 17 октября 2017 г.

Благовіщенський собор, Харків
Ієрей Никита Эдуардович Тулуп