Священики єпархії призначені для пастирської опіки в місцях позбавлення волі

15 июля 2010 г.
Згідно з визначенням Його Високопреосвященства, Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Харківського і Богодухівського, архієпископом Ізюмським Онуфрієм, вікарієм Харківської єпархії,15 липня 2010 року священнослужителям Харківської єпархії були вручені укази на пастирське обслуговування виправних колоній та слідчих ізоляторів міста Харкова і Харківської області.

До відповідального послуху були затверджені наступні священнослужителі.

Настоятель Свято-Архангело-Михайлівського храму сел. Бабаї Харківського р-ну ігумен Богдан /ПІЛЬГУЙ/ призначається до пастирського обслуговування Харківського слідчого ізолятора №27.
Настоятель храму с. Мелихівка Нововодолазького р-ну ієрей Дмитро ТАРАСОВ призначається до пастирського обслуговування Курязької колонії.
Настоятель Свято-Димитрівського храму с. Васищиве Харківського р-ну ієрей Олександр НЕРОНОВ призначається до пастирського обслуговування Темнівської виправної колонії №100.
Настоятель Свято-Миколаївського храму с. Хролі Харківського р-ну Ярослав РОМАНЮК призначається до пастирського обслуговування Хролівської виправної колонії №140.
Настоятель Свято-Вознесенського храму с. Берека Первомайського р-ну ієрей Євген КУЦАК призначається до пастирського обслуговування Первомайської виправної колонії №117
Клірик храму Святого священномученика Олександра м. Харкова ієрей Сергій КІТ призначається до пастирського обслуговування Харківської виправної колонії №43.
Клірик Свято-Озерянського храму м. Харкова ігумен Варсонофій /КАЛІНІН/ призначається до пастирського обслуговування Холодногорської виправної колонії №18.
Настоятель Свято-Успенського храму сел. Солоницівка Дергачівського р-ну протоієрей Віктор МАЦЕВИТИЙ призначається до пастирського обслуговування Дергачівської колонії №109 та Курязької виховної колонії.
Настоятель Свято-Покровського храму м. Балаклея ієрей Дмитро ЛАРЦЕВ призначається до пастирського обслуговування Олексіївської виправної колонії №25.
Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Балаклея ієрей Дмитро БАСЮРА призначається до пастирського обслуговування Балаклійської виправної колонії №106.
Настоятель свято-Троїцького храму с.Пришиб Балакліївського р-ну ієрей Геннадій МОВЧАН призначається до пастирського обслуговування Жовтневої виправної колонії №17.
Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці сел. Андріївка Балаклійського р-ну ієрей Іван ГОРДІЄВИЧ призначається до пастирського обслуговування Жовтневої виправної колонії №17.
Настоятель Свято-Миколаївського храму м. Харкова /Жихар/ протоієрей Володимир КАТРЕЧКО призначається до пастирського обслуговування Диканівської виправної колонії №12 та Качанівської виправної колонії №54.

Протоієрей Дмитрий Николаевич Тарасов
Протоієрей Ярослав Викторович Романюк