У Києво-Печерській Лаврі відбулися чергові збори представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ

20 сентября 2021 г.
20 вересня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося VІ зібрання представників єпархіальних юридичних відділів Української Православної Церкви.

З благословення митрополита Онуфрія, керуючого Харківською єпархією, у зборах взяв участь голова юридичного відділу протоієрей Віктор Бурбела.

Зібрання відбулось під керівництвом голови Юридичного відділу УПЦ протоієрея Олександра Бахова. Під час зустрічі було обговорено ряд питань що стосуються правового забезпечення діяльності релігійних організацій, порушення прав віруючих та релігійних громад УПЦ; здійснено огляд судової практики; розглянуті питання цивільно- та кримінально-правового захисту.

Було надано практичні рекомендації щодо правової позиції захисту від рейдерського захоплення релігійних громад УПЦ та дій адвоката під час здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень.

Завершуючи зібрання юристів Голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов подякував присутнім за активну участь у заході та побажав Божої допомоги.

Він також нагадав присутнім, що про випадки порушення прав єпископату, духовенства, мирян та установ Української Православної Церкви (перешкоджання у звершенні богослужінь, захоплення храмів, вчинення провокацій та тиску, погрози тощо) необхідно невідкладно повідомляти у Юридичний відділ Української Православної Церкви.
Опубликована: 20 сентября 2021 г.

Протоієрей Виктор Любомирович Бурбела
Юридичний відділ