Ансамбль незрячих "Консонанс" прийняв участь у міжнародному фестивалі церковної музики "Hajnówka"

28 сентября 2021 г.
З 21 по 27 вересня 2021 року, по благословінню Високопреосвященнiшаго Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського вокальний ансамбль незрячих "Консонанс", під патронатом відділу соціального служіння Харківської єпархії у супроводі священника Андрія Несвітайла, прийняв участь у міжнародному ювілейному 40-вому фестивалі церковної музики "Hajnówka", що проходив у місті Білосток у Польщі.

22 колективи, більше 400 учасників, хори з: Польщі, України, Анголи, Литви, Румунії, Словаччини, Латвії, Естонії. Дитячі, аматорські, приходські, професійні колективи, виконання на найвищому рівні.

Високопрофесійне жюрі, тепла та дружня атмосфера, а як результат - Спеціальний диплом та премія.

Окрім конкурсної програми ансамбль виступав з концертом духовних піснеспівів у кафедральному соборі Святого Миколая міста Білосток та культурному центрі міста Нарев.
Також відправили панахиду на цвинтарі радянських воїнів, що загинули на землі Підляській.
Опубликована: 28 сентября 2021 г.

Відділ у справах сімї