Священнослужителі епархії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня народження директора Високопільскої загальноосвітньої школи

09 февраля 2022 г.
8 лютого 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, представник відділу у справах козацтва Харківської єпархії протоієрей Сергій Дамманс взяв участь в урочистих заходах присвячених ювілейній даті з Дня Народження директора Високопільскої загальноосвітньої школи Зінченко Валентини Олександрівни.

Довгі роки Валентина Олександрівна з любов’ю присвячує своє життя педагогічній та адміністративно-освітній діяльності, за що має глибоку повагу з боку односельчан, колег, учнів та випускників школи, котрі завжди з теплом згадують свою наукову колиску, яка виховала їх, та вивела на шлях свідомого дорослого життя. Школярі та випускники щиро привітали свого директора і вчителя.

До Високопільскої школи прибули почесні гості з Харкова та області й привітати з ювілеєм її директора. Зі словами привітання до Валентини Олександрівни звернулися: голова Ради ветеранів СБУ в Харківській області Чесноков О.І.; Отаман Коломацької козацької слободи Колєснік В.О, зам. Отамана Шумєйко О.В.; Настоятель Високопільського Свято-Миколаївського храму иерей Сергій Кудик та вихованці Недільної школи.

Від ім’я Керуючого Харківською єпархією, митрополита Онуфрія, протоіерей Сергій Дамманс вручив грамоту Харківської єпархії.
Опубликована: 09 февраля 2022 г.

Протоієрей Сергей Александрович Дамманс
Відділ по справам козацтва