Митрополит Никодим направил поздравление к празднику Свято-Антониевской университетской церкви

30 января 2011 г.
В помещении, оборудованном под Свято-Антониевский храм при Харьковском Национальном университете им. В. Н. Каразина, в день престольного праздника прошла Божественная литургия. Богослужение возглавил настоятель Свято-Антониевского храма протоиерей Владимир Швец. На богослужении присутствовали прихожане Свято-Антониевского храма, преподаватели и студенты Харьковского университета.
После святого причастия протоиерей Владимир зачитал послание митрополита Харьковского и Богодуховского Никодима ко дню престольного праздника Свято-Антониевского храма.

Вельмишановні Віль Савбанович, отець Володимир,
викладачі та студенти Харківського Національного Університету
ім. В. Н. Каразіна,
парафіяни Свято-Антоніївського храму !

Щиро вітаю Вас з нагоди Престольного свята університетського храму на честь преподобного Антонія Великого, 180 років з дня урочистого відкриття якого в цьому році ми відзначаємо!
Свято-Антоніївський храм був одним із найвідоміших храмів при освітніх закладах на Слобожанщині. Будуючи храм, освітяни втілювали у життя свою віру і непохитне усвідомлення того, що на першому місці повинні перебувати істинні цінності – віра в Бога, прагнення до осягнення Його Премудрості, через наукове вивчення видимого світу, пізнання природи і людини.
Нажаль, з часів бурі безбожного часу в Свято-Антоніївській університетській церкві припинилися богослужіння. Я молюсь Богові, про те, щоби історична справедливість була повернута, щоби знову в цьому храмі запалала щира молитва, і душі викладачів та студентів Університету знаходили духовне натхнення в своїй науково-освітній діяльності за предстательством свого Небесного Покровителя преподобного Антонія Великого.
В день Престольного свята я духовно перебуваю за Вами, шановні, закликаю на Вас Боже благословення і щиро бажаю Вам успіхів і плідних досягнень, міцного здоров’я, добробуту, терпіння і наполегливості з духовним горінням слідувати покликанню в гідному служінні на благо рідного краю та українського народу!

З глибокою повагою і архіпастирським благословенням,
/Никодим/
Митрополит Харківський і Богодухівський

Архімандрит Владимир Васильевич (Швец)