Перший проректор ХДС взяв участь у Річному акті КДАіС

09 ноября 2022 г.
З благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського та Богодухівського, ректора Харківської духовної семінарії, перший проректор ХДС прот. Валентин Ковальчук взяв участь у Річному акті Київських духовних шкіл.

Напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, 8 листопада 2022 року, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було відслужено святкове Всенічне бдіння, яке очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

9 листопада 2022 року, у день пам’яті преподобного Нестора та Собору святих Київської духовної академії, Божественну літургію в Успенському соборі Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
Опубликована: 09 ноября 2022 г.

Духовна семінарія