В ХДС розпочато новий етап опанування фрескового живопису

01 февраля 2023 г.
З благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, ректора Харківської духовної семінарії, Іконописна школа продовжує засвоювати техніку фрескового живопису. З метою візуального представлення данної техніки викладачі Іконописної школи проводять уроки настінного рисунку завдяки багаторічному досвіду та практиці в галузі монументального настінного живопису.

Учні з великою цікавістю підходять до вивчення техніки, що викладається безпосередньо на місці розпису. Засвоєння практичних навичок та методик данного виду живопису надає можливості майбутнім іконописцям втілювати надбанні знання храмовому розпису в церковах на теріторії Української православної церкви та за її межами.
Опубликована: 01 февраля 2023 г.

Духовна семінарія