В день пам'яті святих священномучеників Слобідської землі митрополит Онуфрій очолив Літургію у Свято-Благовіщенському соборі міста Харкова

01 июня 2023 г.
1 чевня 2023 року, в день пам'яті святих священномучеників й сповідників землі Слобідської Онуфрія, Олександра, Костянтина, Іннокентія та з ними постраждалих, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

У святковому богослужінні приймали участь Високопреосвяшенніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський та Преосвященніший Іоанн, єпископ Ізюмський і Куп'янський, духовенство Харківської єпархії і гості у священному сані.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир возніс моливу за мир в Україні.

Після Запричасного віршу проповідь на тему свята виголосив настоятель Свято-Вознесенського храму міста Харкова протоієрей Михайло Скорік.

Після Причастя Святих Христових Таїн Преосвящені владики й духовенство звершили славління святим новомученикам Слобідським.

Поздоровлення від імені Його Блаженства, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України на честь дня Тезоіменитства Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія зачитав митрополит Полтавський і Миргородський Филип.

Потім митрополит Филип, єпископ Іоанн і священнослужетелі поздоровили митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія з днем Небесного Покровителя.
Опубликована: 01 июня 2023 г.

Благовіщенський собор, Харків
Протоієрей Михаил Федорович Скорик