В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Константино-Єленівському храмі міста Харкова

03 июня 2023 г.
3 червня 2023 року, у Троїцьку батьківську суботу, день пам'яті святих рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у Свято-Константино-Єленівському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир возніс молитву за мир в Україні та за спокій душ спочилих усіх Православних християн.

Після Богослужіння Високопреосвященніший владика Онуфрій і духовенство Харківської єпархії Української Православної Церкви звершили славління святим рівноапостольним Константину та Єлені.

В завершенні Божественної літургії митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій звернувся до священнослужителів і прихожан храму з архіпастирським словом проповеді.

Опубликована: 03 июня 2023 г.

Костянтино-Єленінський типовий храм, Харків
Протоієрей Максим Николаевич Босенко