У вівторок 13-ї після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Вознесенському храмі смт. Золочів Харківської області

29 августа 2023 г.
29 серпня 2023 року, у вівторок 13-ї після П’ятидесятниці, у післясвято Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у храмі на честь Вознесіння Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа селища міського типу Золочів, Богодухівського району Харківської області.

На сугубій єктенії митрополит Онуфрій возніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята провозгласив ключар Свято-Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова протоієрей Іосиф Денькович.

Після отпусту владика Онуфрій поздоровив духовенство і віруючих зі святом і призвав на всїх Боже благословіння.

По завершенні Божественної літургії Правлячий архіпастир освятив надгробок покійного настоятеля храму протоієрея Богдана Іванчука і звершив літію на його могилі.

Опубликована: 29 августа 2023 г.

Вознесенский типовий храм, пгт. Золочев
Ієрей Константин Федорович Сошин