Початок 2023/2024 навчального року у Харківській духовній семінарії

01 сентября 2023 г.
1 вересня 2023 року відбулись урочисті заходи з нагоди початку 2023/2024 навчального року у Харківській духовній семінарії.

У Озерянському храмі на території Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова була звершена Божественна літургія.
Очоловив Богослужіння Перший проректор духовної семінарії протоієрей Валентин Ковальчук. У Божественній літургії приймали участь викладачі, студенти у священному сані. Також були присутні студенти денної та заочної форми навчання, іконописної школи та регентсько-співацького відділення.
Після Літургії був звершений подячний молебен на початок нового навчального року.

У актовому залі резиденції Харківських архієреїв на території Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова відбувся урочистий акт з нагоди початку нового навчального року.
Очолив урочистий акт ректор Харківської духовної семінарії Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський.
Статистичні данні по духовній семінарії зачитав секретар учбової ради протоієрей Дмитро Тарасов.
Також отец Дмитро оголосив поздоровлення від Голови учбового комітету Української Православної Церкви Високопреосвященнішого Климента, митрополита Ніжинського і Прилуцького, ректора Київської духовної академії і семінарії Високопреосвященнішого Сильвестра, архієпископа Білогородського й інших духовних учбових закладів, які надійшли на адресу Харківської духовної школи.

Студенти духовної семінарії, іконописної школи та регентсько-співацького віділення отримали із рук ректора семінарії митрополита Онуфрія пам'ятні подарунки.

Вітальне слово владиці ректору виголосив перший проректор семінарії протоієрей Валентин Ковальчук.

Наприкінці урочистого акту ректор Харківської духовної семінарії митрополит Онуфрій поздоровив викладачів і студентів духовної школи із початком нового навчального року, побажав усім успіхів у навчанні і преподав архіпастирське благословіння.
Опубликована: 01 сентября 2023 г.

Покровський монастир, Харків
Протоієрей Дмитрий Николаевич Тарасов