У день віддання свята Воздвиження Хреста Господнього митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Покровському монастирі міста Харкова

04 октября 2023 г.
4 жовтня 2023 року, у день віддання свята Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію в храмі на честь святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова резиденції Харківських архієреїв Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова.

Також у цей день відбулась 31-ша річниця священницької хіротонії Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн митрополит Онуфрій звернувся до духовенства та віруючих з архіпастирьским словом.

У свою чергу священнослужителі, насельники Покровської обителі та робітники управління єпархії привітали Високопреосвященнішого владику Онуфрія з річницею хіротонії.

Опубликована: 04 октября 2023 г.

Покровський монастир, Харків
Біографія митрополита Онуфрія