В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь 2000-річчя Різдва Христового міста Харкова

08 октября 2023 г.
8 жовтня 2023 року, у Неділю 18-ту після П'ятидесятниці, день кончини преподобного Сергія, ігумена Радонезького, всієї Русі чудотворця, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію у нижньому приділі преподобного Сергія, храму на честь 2000-річчя Різдва Господа Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа міста Харкова.

У богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії Української Православної Церкви.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир возніс молитву за мир в Україні.

За Літургією Високопреосвященніший владика Онуфрій звершив хіротонію у диякона співробітника Управління Харківської єпархії та випускника Харківської духовної семінарії читця Чопика Миколу.

Після Причастя Святих Христових Таїн Владика Онуфрій очолив славління на честь престольного свята.

Наприкінці богослужіння Правлячий архіпастир поздоровив настоятеля храму протоієрея Ігоря Середича, духовенство, віруючих зі святом і звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Опубликована: 08 октября 2023 г.

2000-ліття Різдва Христова типовий храм, Харків
Диякон Микола Миколайович Чопик