У день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Покровському монастирі міста Харкова

14 октября 2023 г.
14 жовтня 2023 року, у свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь Озерянської ікони Божої Матері Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова.

Перед початком Літургії митрополит Онуфрій
очолив хресну ходу до храму Озерянської ікони Пресвятої Богородиці.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята розповів насельник Свято-Покровського чоловічого монастиря міста Харкова ієромонах Макарій (Боненко).

Після отпусту Високопреосвященніший митрополит Онуфрій очолив хресну ходу навколо Свято-Покровського монастиря.

На площі Покровської обителі владика Онуфрій звершив славління Пресвятій Богородиці і разом з духовенством та віруючими підніс молебну піснь "Цареце моя Преблага".
Опубликована: 14 октября 2023 г.

Покровський монастир, Харків