twitter.rss

Священнослужитель Харківської єпархії звершив подячний молебень з нагоди відкриття центру реабілітації для переселенців

28 октября 2023 г.
28 жовтня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, клірик Свято-Усікновенського храму протоієрей Олександр Мазепа на запрошення керівника благодійного фонду "Червона Калина Харків" Людмили Каткової звершив молебень про початок всякого доброго діла з нагоди відкриття центру реабілітації для переселенців, постраждалих внаслідок російської агресії.

Центр створено на базі одного із харківських навчальних закладів трудами адміністрації та волонтерів. Головною метою діяльності центру є опіка нужденними, задоволення їх першочергових потреб у їжі, одязі, надання психологічної допомоги постраждалим тощо.

Передавши архіпастирське вітання отець Олександр наголосив про важливість вищезгаданої гуманітарної місії, що зокрема яскраво являє таку християнську чесноту як милість. Адже всім нам слід пам'ятати, про те, що усі добрі справи, що звершуються зі згадкою про Бога, ніколи не бувають забуті.

Від імені митрополита Онуфрія, батюшка подякував адміністрації та особисто ректору академії Олександру Соболєву, співробітникам, волонтерам і людям доброї волі, причетним до цієї події, побажав сил, терпіння, натхнення у подальшій діяльності задля досягнення перемоги і настання найскорішого миру в Україні та благословив всіх присутніх.
Опубликована: 28 октября 2023 г.
 
Протоієрей Александр Николаевич Мазепа 
Єпархія сьогодні 
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024