Священнослужителі Харківської єпархії звершили чин погребіння загиблого захисника України Євгена Подоляна

02 ноября 2023 г.
2 листопада 2023 року в четвер 22-ї седмиці після П’ятидесятниці з благословення Високопреосвященнійшого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, настоятель храму Вознесіння Господня селища міського типу Золочів священник Костянтин Сошин та настоятель Свято-Покровського храму села Карасівка Золочівської територіальної громади священник Миколай Рязанов звершили чин погребіння загиблого захисника України Євгена Подоляна.

Загинув Женя 26 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

Разом із рідними попрощатися з Героєм прийшли керівники громади, односельці з Калинового, друзі, бойові побратими.
Опубликована: 02 ноября 2023 г.

Ієрей Константин Федорович Сошин
Ієрей Николай Васильевич Рязанов