В день свята на честь Озерянської ікони Пресвятої Богородиці митрополит Онуфрій звершив богослужіння у Благовіщенському соборі міста Харкова

12 ноября 2023 г.
12 листопада 2023 року, у Неділю 23-ю після П’ятидесятниці, день святкування Озерянської ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський очолив святкову Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

У святковому богослужінні приймали участь Високопреосвященніший Андрій, архієпископ Петропавлівський, вікарій Дніпропетровської єпархії і Преосвященніший Іоанн, єпископ Ізюмський і Куп'янський.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята підніс клірик Благовіщенського кафедрального собору протоієрей Федір Воскобойніков.

Після Причастя Святих Христових Таїн Преосвященні владики зі священнослужителями й віруючими Української Православної Церкви піднесли молитву Пресвятій Богородиці "Царице моя Преблага".

Наприкінці Божественної літургії Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив архієпископа Андрія, єпископа Іоанна, духовенство і вірних Харківської єпархії з престольним святом і звернувся до всіх з архіпастирським словом.
Опубликована: 12 ноября 2023 г.

Благовіщенський собор, Харків
Єпархія сьогодні