У Неділю 25-у після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь ікони Божої Матері смт. Бабаї Харківської області

26 ноября 2023 г.
26 листопада 2023 року, у Неділю 25-у після П’ятидесятниці, день пам'яті святителя Iоанна Златоуста, архієпископа Константинопольського, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію у храмі на честь ікони Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії "Скоропослушниця" у селищі міського типу Бабаї, Харківської області.

За сугубою єктенією Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму архімандрита Богдана (Пільгуя), духовенство та віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з недільним днем, звернувся до присутніх за богослужінням з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 26 ноября 2023 г.

Архангело-Михайловский храм, який будується, пос. Бабаи
Архімандрит Богдан (Алексей Петрович) Пильгуй