У Харківській єпархії відбулось річне Єпархіальне зібрання за підсумками 2023 року

05 декабря 2023 г.
5 грудня 2023, у вівторок седмиці 27-ї після П’ятидесятниці, у залі зборів Архієрейської резиденції на території Свято-Покровського монастиря міста Харкова під головуванням митрополита Харківського та Богодухівського Онуфрія відбулися збори духовенства Харківської єпархії, на яких були підведені разом єпархіальне та парафіяльне життя року.

З доповіддю про основні події у 2023 році виступив секретар Управління Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт.
На зборах було надано високу оцінку благодійному служінню священнослужителів, чернецтва, викладачів та вихованців Харківської духовної семінарії з початку збройної агресії Російської Федерації проти держави Україна.
Також було розглянуто поточні питання єпархіального життя.
Митрополит Харківський та Богодухівський Онуфрій подякував священнослужителям за працю на благо Святої Церкви, українського народу, закликав на всіх Боже Благословення.
Опубликована: 05 декабря 2023 г.

Покровський монастир, Харків