В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського

06 декабря 2023 г.
6 грудня 2023 року, у середу седмиці 27-ї після П’ятидесятниці, день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію на честь престольного свята у Свято-Олександро-Невському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Проповідь на тему свята розповів клірик храму святого великомученика та целителя Пантелеімона ієрей Іоанн Бойко.

Після Причастя Святих Христових Таїн митрополит Онуфрій очолив славління святому благовірному князю Олександру та молитву перед його іконою.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященніший владика поздоровив настоятеля храму протоієрея Петра Козачкова, духовенство Харківської єпархії Української Православної Церкви зі святом та призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 06 декабря 2023 г.

Александро-Невский типовий храм, Харьков
Протоієрей Петр Викторович Козачков