У Неділю 30-ту після П’ятидесятниці митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь благовірного князя Олександра Невського

31 декабря 2023 г.
31 грудня 2023 року, у Неділю 30-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Божественну літургію звершив недільну Божественну літургію у храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

За Божественною літургією митрополит Онуфрій звершив хіротонію у диякона вихованця Харківської духовної семінарії Іоанна Петрикіна.

Після богослужіння Високопреосвященніший владика Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Петра Козачкова з 65-річчям від дня народження та звернувся до священнослужителів, парафіян і вірних Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 31 декабря 2023 г.

Александро-Невский типовий храм, Харьков
Диякон Іоанн Анатолійович Петрикін