Священнослужитель Харківської єпархії звершив чин відспівування депутата районної ради

11 января 2024 г.
11 січня 2024 року у Свято-Преображенському храмі села Сковородинівка Золочівського району відбулося відспівування депутата районної ради, керівника Агрофірми «Вікторія» новопреставленого Василя Броніславовича Смиковського.

Заупокійне богослужіння очолив настоятель храму ієрей Олександр Дворніков, якому співслужили священники благочиння: протоієрей Андрій Рябушко та ієрей Костянтин Сошин.

Були присутні голова військової адміністрації Золочівської територіальної громади Коваленко В.М., голова спілки сільськогосподарських виробників Цилюрик А.В., староста Великорогозянського старостиньського округу Єлісєєв А.І., голова ПрАТ «Агрофірма ім. Г.С. Сковороди» Куценко М.І. та інші керівники агропідприємств Золочівського району, колеги і працівники, друзі, родичі та близькі покійного.

На цвинтарі с. Сковородинівка відбулася громадянська панахида, після якої настоятель храму сказав проповідь, а голова військової адміністрації, голова спілки сільськогосподарських виробників, староста округу висловили щирі слова співчуття за померлим.
Опубликована: 11 января 2024 г.

Преображенский типовий храм, с. Сковородиновка
Ієрей Александр Викторович Дворников