У Неділю після Богоявлення митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі 2000-річчя Різдва Христового міста Харкова

21 января 2024 г.
21 січня 2024 року, у Неділю 33-ту після П’ятидесятниці, Неділю після Богоявлення Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію у нижньому храмі святого преподобного Сергія, ігумена Радонезького Чудотворця храму на честь 2000-річчя Різдва Христового міста Харкова.

Також святкове богослужіння було присвячене 25-річчю на честь освячення храму преподобного Сергія.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму 2000-річчя Різдва Христового протоієрея Ігоря Середича зі святом та звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
Опубликована: 21 января 2024 г.

2000-ліття Різдва Христова типовий храм, Харків
Протоієрей Игорь Асафатович Середич