twitter.rss

Митрополит Онуфрій відкрив виставку харківського художника Таріела Чекурішвілі

11 февраля 2024 г.
11 лютого 2024 року у Неділю 36-у після Пʼятидесятниці митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій очолив церемонію відкриття виставки робіт майстра карбування Таріела Миколайовича Чекурішвілі, що відкрилась у духовно-просвітницькому центрі «Фома».

Цією виставкою Харківська єпархія розпочинає цикл заходів, котрі присвячені ювілеям, серед яких: 225-річчя від Дня застування Харківської єпархії, 240-річчя від Дня народження святителя Мелетія, архієпископа Харківського й 370-річчя від Дня блаженної кончини святителя Афанасія, Патріарха Царгородського.

В відкриті виставці прийняли участь Народний художник України та Голова Харківської організації спілки художників України Віктор Іванович Ковтун, директор Харківського академічного театру музичної комедії Ігор Миколайович Коваль, діячі мистецтв та харків’яни.

Таріел Чекурішвілі - член Спілки художників України і Грузії, майстер народної творчості України проживає в Україні вже 55 років. Саме тут він спільно з іншими майстрами відродив і продовжив грузинські традиції мистецтва обробки металу. Ікони, його роботи, виконані на міді і латуні з використанням азотної кислоти і випалювання та розцвічені розсипом лазуриту, перламутру, перлів, бірюзи, корала, малахіту.
Опубликована: 11 февраля 2024 г.
 
Митрополит Онуфрий  
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024