У Неділю 5-у Великого посту митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Володимирському храмі міста Харкова.

21 апреля 2024 г.
21 квітня 2024 року, у Неділю 5-у Великого посту, преподобної Марії Єгипетської, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив недільну Божественну літургію святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської у храмі на честь святого рівноапостольного і великого князя Володимира міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля Свято-Володимирського храму міста Харкова протоієрея Анатолія Булгакова з 80-річчям від дня народження і звернувся до духовенства і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом.
Опубликована: 21 апреля 2024 г.

Владимирский типовий храм, Харьков
Протоієрей Анатолий Павлович Булгаков