Правлячий архіпастир звершив Велику вечерню в день Святої Пасхи у Свято-Благовіщенському соборі міста Харкова

05 мая 2024 г.
5 травня 2024 року, в день Свята Світлого Христового Воскресіння, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив Велику вечерню у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

У святковому богослужінні приймали участь священнослужителі Харківської єпархії Української Православної Церкви.

Наприкінці вечірні ключар Благовіщенського кафедрального собору міста Харкова протоієрей Іосиф Денькович зачитав Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія.

Вітальне слово на честь Свята провозгласив секретар Управління Харківської єпархії протоієрей Михайло Кіт.

Високопреосвященніший владика Онуфрій поздоровив духовенство Харківської єпархії Української Православної Церкви і віруючих зі Святом Святої Пасхи Христової, звурнувся до усіх х архіпастирським словом і призвав на всіх Боже благословення.
Опубликована: 05 мая 2024 г.

Благовіщенський собор, Харків