В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь священномученика Олександра міста Харкова

24 мая 2024 г.
24 травня 2024 року, в день пам'яті священномученика Олександра (Петровського), архієпископа Харківського, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський та Богодухівський очолив Божественну літургію у храмі священномученика Олександра міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир на українській землі.

Після відпусту митрополит Онуфрій та духовенство звершили молебень, заспівали величання і прочитали молитву до святого священномученика Олександра, та окропили вірян святою водою.

Правлячий архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді та покликав на всіх Боже благословення.

Опубликована: 24 мая 2024 г.

Священномученника Александра, архиепископа Харьковского типовий храм, Харьков
Протоієрей Михаил Григорьевич Кит