В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у Свято-Константино-Оленівському храмі міста Харкова

03 июня 2024 г.
3 червня 2024 року, у понеділок 5-ї седмиці після Пасхи, день пам'яті святих рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Олени Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у Свято-Константино-Оленівському храмі міста Харкова.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Після відпусту Високопреосвященніший владика очолив святкове славління рівноапостольним Константину та Олені.

Наприкінці Літургії митрополит Онуфрій поздоровив настоятеля храму протоієрея Максима Босенка, священнослужителів і віруючих з престольним святом, звернувся з архіпастирським словом і призвав на усіх Боже благословіння.

Опубликована: 03 июня 2024 г.

Костянтино-Оленівський типовий храм, Харків
Протоієрей Максим Николаевич Босенко