В день престольного свята митрополит Онуфрій звершив Літургію у храмі на честь святителя Луки, архієпископа Кримського міста Красноград.

11 июня 2024 г.
11 червня 2024 року, у вівторок 6-ї седмиці після Пасхи, в день престольного свята, Високопреосвященніший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський звершив святкову Божественну літургію у храмі на честь святителя і сповідника Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Кримського міста Красноград.

На сугубій єктенії Правлячий архіпастир підніс молитву за мир в Україні.

Під час Літургії митрополит Онуфрій підніс молитву за спокій душі настоятеля Свято-Покровського храму селища Безлюдівка новопреставленого протоієрея Стефана Іванчука.

Після Причастя Святих Христових Таїн Високопреосвященніший владика Онуфрій зі священнослужителями Харківської єпархії Української Православної Церкви очолив святкове славління архієпископу Кримському Луці.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященніший митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій звернувся до духовенства і віруючих Харківської єпархії Української Православної Церкви з архіпастирським словом, поздоровив настоятеля храму ієрея Олексія Негера з престольним святом та призвав на усіх Боже благословіння.
Опубликована: 11 июня 2024 г.

Святителя Луки Крымского типовий храм, г. Красноград
Ієрей Алексий Николаевич Негер