У Свято-Покровському храмі селища Безлюдівка відбувся чин відспівування настоятеля храму новопреставленого протоієрея Стефана Іванчука

11 июня 2024 г.
11 червня 2024 року у вівторок 6-ї Седмиці після Пасхи з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія духівник Харківської єпархії та настоятель храму Вознесіння Господня міста Харкова протоієрей Михайло Скорик очолив Божественну літургію та Чин погребіння новопреставленого настоятеля Свято-Покровського храму селища Безлюдівка протоієрея Степана Іванчука, в священнослужині духовенства міста Харкова та Харківської області.

10 червня 2024 року, на 68-му році життя, після тривалої хвороби відійшов до Господа настоятель Свято-Покровського храму селища Безлюдівка Харківського району новопреставлений протоієрей Степан Іванчук.

Правлячий архіпастир Високопреосвященніший митрополит Онуфрій, духовенство і віруючі Харківської єпархії Української Православної Церкви молять Господа про спокій душі новопреставленного отця Стефана.

Вічна пам'ять і вічний спокій новопреставленному протоієрею Стефану!
Царство Небесне!
Опубликована: 11 июня 2024 г.

Покровский типовий храм, пос. Безлюдовка
Протоієрей Михаил Федорович Скорик