twitter.rss

Митрополит Никодим зустрівся з членами Ради ректорів

13 мая 2011 г.
В Архієрейській резиденції на території Свято-Покровського чоловічого монастиря відбулася зустріч митрополита Харківського і Богодухівського Никодима з членами Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – IV рівнів акредитації Харківського регіону. Зустріч була присвячена святкуванню 90 – річного ювілею митрополита Никодима. Високопреосвященніший митрополит Никодим з 2009 року входить в Раду ректорів на правах почесного члена.
Вітання від Ради ректорів владиці Никодиму зачитав ректор Харківського Національного університету ім. В. Н. Каразіна В.С. Бакіров.
Свої вітання також адресували присутні на зустрічі: ректор Національного університету «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого» В. Я. Тацій, ректор Національного технічного університету «ХПІ» Л. Л. Товажнянський, ректор Харківського Національного медичного університету В. М. Лісовий, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Т. Б. Веркіна, начальник Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба В. А. Ткаченко.
Високопреосвященніший митрополит Никодим щиро подякував високоповажним гостям за увагу і теплі привітання, побажав їм, а також всім науковцям і освітянам Слобожанщини Божої допомоги і успіхів в важливих справах на благо України і українського народу.
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024