twitter.rss

Вихованці Курязької колонії прийняли хрещення

15 ноября 2012 г.
15 листопада п'ятнадцять вихованців Курязької виховної колонії прийняли святе хрещення. По благословенню архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія таїнство звершували протоієрей Тарас Войтенко, ієрей Дмитро Тарасов, яким допомагали студенти Харківської духовної семінарії.

Останнє групове хрещення в Курязькій колонії відбулося минулого року. Як і торік рішення про хрещення кожний приймав для себе особисто, добровільно, після розмов з батьками на побаченні, а хто є сиротою, або ті, до кого родичі не приїздять та не підтримують зв'язок, після співбесід зі священиком та студентами-семінаристами, які проводять навчальні заняття в недільній школі в установі.

Зі святковою проповіддю до хлопців звернувся протоієрей Тарас Войтенко, він привітав вихованців з прийняттям хрещення, побажав їм усім стати істинними православними віруючими, йти шляхом спасіння, знайти в собі сили за допомогою Господа побороти гріховні думки та вчинки, жити з християнською любов’ю до ближнього.

Наприкінці кожному вихованцю від прихожан православних храмів м. Харкова були вручені набори з предметів першої необхідності та солодощі.

Дегтяр О.І.
Опубликована: 20 ноября 2012 г.
 
Иерей Дмитрий Николаевич Тарасов 
Протоиерей Тарасий Михайлович Войтенко  
Социальный отдел 
 
технические вопросы
вход
Логин:
Пароль:
Вход
Харьковская епархия © 2009–2022
OrthodoxDesignStudio © 2009–2022