Молитовне вшанування пам’яті загиблих в ДТП

18 ноября 2012 г.
18 листопада, у Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних подій, по благословенню архієпископа Харківського і Богодухівського Онуфрія настоятель Свято-Петро-Павлівського храму м. Харкова протоієрей Валентин Ковальчук взяв участь в акції, яка була організована Управлінням ДАІ в Харківській області.
Згідно з задумом організаторів план акції до дня пам’яті жертв ДТП складався з проходження від площі Конституції до площі Свободи колони автомобілістів, водіїв-інвалідів, запалення свічок, хвилини мовчання, поминальної служби.
На площі Свободи протоієрей Валентин звершив заупокійну літію за загиблими на автошляхах, після чого в промові підкреслив важливість вшанування загиблих у ДТП, молитва допомагає формуванню серйозних думок про відповідальність кожного учасника дорожнього руху.
Опубликована: 20 ноября 2012 г.

Протоиерей Валентин Николаевич Ковальчук