24 серпня великі урочисті заходи пройшли в селищі Куп’янськ-Вузловий

25 августа 2009 г.
24 серпня великі урочисті заходи пройшли в селищі Куп’янськ-Вузловий поблизу міста Куп’янська Харківської області.За благословенням митрополита Харківського і Богодухівського Никодима вікарій Харківської єпархії архієпископ Ізюмський Онуфрій відвідав з архіпастирським візитом Куп’янськ-Вузловий і звершив урочисте відкриття духовного комплексу біля освяченого в січні цього року новозбудованого Свято-Покровського храму, а також прийняв участь у церемонії відкриття нового вокзалу.
На урочистому відкритті духовного комплексу були присутні керівники області А.Б. Аваков, С. І. Чернов, Куп’янського району О.О. Радченко, начальник Південної Залізниці В. М. Остапчук, керівники і службовці Куп’янської ділянки Південної залізниці, представники місцевих органів влади та велика кількість мешканців селища Куп’янськ-Вузловий. В співслужінні благочинного Куп’янського округу протоієрея Василя Рака, настоятеля Свято-Покровського храму сел. Куп’янськ-Вузловий протоієрея Ярослава Цмоканича, духовенства Куп’янського р-ну, архієпископ Онуфрій звершив чин молитовного освячення частин духовного комплексу, до якого увійшли новозбудована каплиця з джерелом артезіанської води, меморіал в пам'ять загиблих у Великій Вітчизняній війні, меморіал в пам'ять залізничників Куп’янська. Після освячення до вічного вогню меморіалу були покладені живі квіти. Керівництво і працівники залізниці, які прийняли участь у облаштуванні духовного комплексу, були відзначені Церковними грамотами.
До дня Незалежності України урочисто переданий в експлуатацію новий залізничний вокзал м. Куп’янська. Церемонію відкриття очолив генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк. За запрошенням керівництва залізниці вікарій Харківської єпархії архієпископ Онуфрій прийняв участь у відкритті нового вокзального комплексу і зверши його освячення.

Протоієрей Ярослав Николаевич Цмоканыч