Архієпископу Онуфрію вручено ювілейну нагороду Національної Юридичної Академії

07 сентября 2009 г.
7 вересня в архієрейській резиденції на території Свято-Покровського монастиря м. Харкова відбулася зустріч керівників Інституту підготовки юридичних кадрів для служби безпеки України Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого на чолі з Іваном Мусієнко з вікарієм Харківської єпархії архієпископом Ізюмським Онуфрієм.
Під час зустрічі в Іоано-Богословському храмі Архієрейської резиденції архієпископу Онуфрію був вручений пам’ятний ювілейний знак «15 років Інституту підготовки юридичних кадрів для служби безпеки України Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого», як відзначається в Наказі про нагородження: «за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток Інституту, активну участь у патріотичному вихованні майбутніх співробітників Служби безпеки України, а також з нагоди 15-ої річниці створення Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого».
За благословенням митрополита Харківського і Богодухівського Никодима керівник Інституту Іван Мусієнко, та його заступники Сергій Кучерин, Ігор Гуськов за старанні труди на славу Святої Православної Церкви і Богом береженого народу були нагороджені Церковними грамотами.