twitter.rss

Благословення курсантів Харківського Національного університету внутрішніх справ

26 сентября 2009 г.
На урочистій церемонії був присутній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, який, звертаючись до курсантів, зазначив, що, склавши присягу, курсанти приєднались до трьохсоттисячного загону охоронців правопорядку, обравши нелегку, але найнеобхіднішу професію для держави і народу.
З прийняттям присяги курсантів поздоровила ректор університету генерал-майор міліції Ганна Пономаренко, вона відмітила, що слова складеної присяги – це закон, щоб його виконувати необхідно бути не лише професіоналом, а також мати високі морально етичні переконання.
Курсантів також привітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Сергій Стороженко, перший заступник голови Харківської обласної ради Микола Тітов, начальник ГУМВС України в Харківській області генерал-майор міліції Анатолій Сліпченко, голова Державної податкової адміністрації у Харківської області генерал-лейтенант міліції Станіслав Денисюк та інші почесні гості.
Протоієрей Михайло Богачов звершив молитовний чин освячення курсантів, окропив їх святою водою і сказав слова духовних напутніх побажань.
 
технические вопросы
вход
Логин:
Пароль:
Вход
Харьковская епархия © 2009–2021
OrthodoxDesignStudio © 2009–2021