twitter.rss

Викладач ХДС взяв участь в урочистому відкритті навчального року в інституті державного управління

02 сентября 2013 г.
2 вересня 2013 року о 13:00 в актовій залі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочистості з нагоди початку 2013/2014 навчального року.

З благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, архієпископа Харківського і Богодухівського, ректора Харківської духовної семінарії, на зборах був присутній викладач ХДС, священик Олег Кучер, який передав привітання владики Онуфрія з початком нового навчального року.

На початку свята студентів і слухачів магістерської підготовки І курсу Інституту привітали директор інституту Ландсман В.А., заступник керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації В.В. Свєтличний, заступник Харківського міського голови С.О. Горбунова-Рубан, також були врученні почесні грамоти і подяки працівникам Інституту.

Із вітальними словами до студентів і слухачів звернулись: начальник управління підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України В.О. Чмига та заступник керівника апарату-начальник юридичного управління Луганської обласної ради В.В. Кісельова.

Вітальну адресу від Голови Національного агентства України з питань державної служби В.В. Толкованова оголосив начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області Л.С. Коновалов.

Програма урочистих зборів також включала виступи представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Опубликована: 03 сентября 2013 г.
 
Протоієрей Олег Николаевич Кучер 
Духовна семінарія 
 
Tehnichni pytannya
Vhid
Логін:
Пароль:
Вхід
© 2009-2024